Diyabetin Belirtileri

Tarih: 24 Mayıs 2012Kategori: Diyabet Belirtileri1 Yorum

Diyabet belirtileri arasında çeşitli birçok belirti gözlenebilmekte olup sürekli idrara çıkma isteği ve fazla idrar yapma durumu, ağızda yara, ciltte kuruma kaşıntı, halsizlik, görme bozukluğu, gibi etkileri ve belirtileri bulunmaktadır. Diyabet belirtileri içinde eğer sizde de karşılaştığınız bazı belirtiler var ise bu belirtilerde mutlaka doktora danışılması gerektiği unutulmamalıdır.
Dolayısı ile diyabet hastalığı evet zor bir hastalıktır. Ancak kontrol altına almak sizin elinizde olan bir durum. Kontrol altına almak için insülin zamanında yapmanız dengeli beslenmeniz , şekeri hayatınızdan çıkarmanız yeterli olacaktır. Birde en büyük faktör şekerinizin yükselmesini sağlayacak olan stresi hayatınızdan çıkarmak önemli faktördür. Diyabet belirtileri arasında görülen bu belirtilerden biri mutlaka sizde varsa kan testinizi yaptırın ve doktora başvurun.
Kusma, bulantı gibi durumlar da şeker hastalığı belirtileri içinde yer alan belirtilerdir. Çok hassas davranılması ve dikkat edilmesi gereken bir durum olup daha önce sizde olmayan bir durum la karşı karşıya iseniz o halde mutlaka hemen doktora gitmeniz sağlığınız açısından çok önemli bir nedendir.

Benzer Yazılar

Etiketler: , ,

1 Yorum - Yorum Yaz

  1. ata ayhan
    May 31, 2012 @ 09:19:30

    Diyabet Belirtileri güzel bir şekilde anlatılmış. Teşekkürler

    Cevapla

Cevapla

Son Yorumlar

© Diyabet Belirtileri – Diyabet Tedavisi 2017 Diyabet Belirtileri ve Diyabet tedavi yöntemleri hakkında bilgiler içerir. Hiç Bir Tıbbi Sorumluluk Kabul Etmez.

Google Site Map - Diyabet Belirtileri - Google


Tip 2 Diyabet Belirtileri hakkında bilgiler veren internet sitesi. Obezite Ameliyatı hakkında bilgiler.